Kasım 2022 için Etkinlikler

 

AD SOYAD GÖREV
Dr. Ali AKDOĞAN Genel Koordinatör
Verda YAŞAR Anaokul-İlkokul Okul Müdürü
Rana Uysal MACİT Ortaokul Okul Müdürü
Özgür YÖNTEM Lise Okul Müdürü
Elif Nihal ÖZEL Anaokulu Müdür Yardımcısı
Miray ŞENGÜL 1, 2. Sınıflar Müdür Yardımcısı
Murat AKBAŞ 3, 4. Sınıflar Müdür Yardımcısı
Batuhan DEMİRCİ 5, 6. Sınıflar Müdür Yardımcısı
Ali ihsan ALLAK 7, 8. Sınıflar Müdür Yardımcısı
Demet SAVAŞ Hazırlık, 9, 10. Sınıflar Müdür Yardımcısı
Özlem AKÇAY 11, 12. Sınıflar Müdür Yardımcısı
Gül DİNARLI UDEP Koordinatörü
Nilgün GÖKÇE Ölçme Değerlendirme ve Bilgi İşlem Sorumlusu
Özge ÇOKGÜNGÖR Rehber Öğretmen
Şeyda ÖZTÜRK Rehber Öğretmen
Melis YÜKSELOĞLU GÜRBÜZ Rehber Öğretmen
Burak İŞLEYİCİ Rehber Öğretmen
Merve KARADAĞ Rehber Öğretmen
Cansu SALHAOĞLU Rehber Öğretmen
Aysu APAKAY Rehber Öğretmen
Bora YAMAN Rehber Öğretmen
Şinda DAŞ Rehber Öğretmen
Gülay KOÇ Okul Öncesi Öğretmeni
Tuğba ELMAS Okul Öncesi Öğretmeni
Hilal SAYİTOĞLU Okul Öncesi Öğretmeni
Neşe ÜNSAL Okul Öncesi Öğretmeni
Öznur BENTÜRK Okul Öncesi Öğretmeni
Gözde AŞKAR Okul Öncesi Öğretmeni
Yasemen Burcu SEKMAN Okul Öncesi Öğretmeni
Ayça AYDIN Okul Öncesi Öğretmeni
Sevil ŞENTÜRK Okul Öncesi Öğretmeni
Esra AKDEMİR Okul Öncesi Öğretmeni
Neşe DİKBAYIR Okul Öncesi Öğretmeni
Büşra ŞEN Okul Öncesi Öğretmeni
Merve BULDUM Okul Öncesi Öğretmeni
Miray HAN Sınıf Öğretmeni
Meltem İstek İLHAN Sınıf Öğretmeni
Neslihan ÖKMEN Sınıf Öğretmeni
Yasemin KAPLAN DURU Sınıf Öğretmeni
Aycan  ACAR SAKARYA Sınıf Öğretmeni
Gönül ERSOY USTA Sınıf Öğretmeni
Ayşe Tuğba DEMİRBİLEK Sınıf Öğretmeni
Ayşegül BAYAZIT Sınıf Öğretmeni
Hanife Yeliz AKAR Sınıf Öğretmeni
Çiğdem YEL Sınıf Öğretmeni
Dilek ZAN Sınıf Öğretmeni
Fatma ÇINAR Sınıf Öğretmeni
Mehmet ARDA Sınıf Öğretmeni
Şükran DİNÇ Sınıf Öğretmeni
Özüm İpek KARASOY Sınıf Öğretmeni
Meltem KURT Sınıf Öğretmeni
Özlem ÇETİNYOL YAHŞİ Sınıf Öğretmeni
Selin DUMRUL Sınıf Öğretmeni
Esra TOPCU Sınıf Öğretmeni
Tuğba ÖLÇER Sınıf Öğretmeni
Hafize Nur DOĞAN Sınıf Öğretmeni
Banu DURAN Türkçe Öğretmeni
Resul ŞAHİN Türkçe Öğretmeni
Dilan KARASU Türkçe Öğretmeni
Didem YILMAZ Türkçe Öğretmeni
Dilek BAYKAL Türkçe Öğretmeni
Emre ŞOLTBAKICI Türkçe Öğretmeni
Canan TAŞTAN Türkçe Öğretmeni
Deniz YILMAZ Türkçe Öğretmeni
Aslı ÖZER Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Vildan GÖKDEMİR KADIOĞLU Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Nazike ŞENER Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Nur YANTIRA Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Yılmaz YALAP Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Çiçek KAPU Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Mine (YÜKSEL) TAŞÇI Matematik Öğretmeni
Nilüfer YILDIZ Matematik Öğretmeni
Gülşah Ekinci CEYLAN Matematik Öğretmeni
Serkan TOK Matematik Öğretmeni
Ebru AYGÜN Matematik Öğretmeni
Sevim YURTBAŞI TİFTİK Matematik Öğretmeni
Serap TEKİN Matematik Öğretmeni
Selin YORULMAZ Matematik Öğretmeni
Derya Burcu TEKİNER Matematik Öğretmeni
Halil İbrahim FİDAN Matematik Öğretmeni
Ahmet ATEŞLER Matematik Öğretmeni
Abdullah ZEBEL Matematik Öğretmeni
Ertuğ İMANLI Matematik Öğretmeni
Ali ENYÜKSEK Matematik Öğretmeni
Bayhan TEMUR Matematik Öğretmeni
Gülcan SEZGİN Matematik Öğretmeni
Emre KOCABALKAN Matematik Öğretmeni
Vedat MEYVA Matematik Öğretmeni
Oğuz TÜRKKAN Matematik Öğretmeni
Ayşegül ALKAN Geometri Öğretmeni
Fatoş Sanem BATMAZ PAŞALI Fizik Öğretmeni
Yasemin MENGEN KORKMAZ Fizik Öğretmeni
Şengül ÇATALOĞLU Fizik Öğretmeni
Yusuf DEDEOĞLU Fizik Öğretmeni
Behire ADALAR Fizik Öğretmeni
Didem Arzu BABALIK Kimya Öğretmeni
Nihal KALENDEROĞLU Kimya Öğretmeni
Ayşe Ezgi SÖZEN ÖZTÜRK Kimya Öğretmeni
Sevgi Özge ÇETİNKAYA Kimya Öğretmeni
Melik Buğra ÖZBUDAK Kimya Öğretmeni
Nilay EMİROĞLU KUTLUK Kimya Öğretmeni
Melis SAATÇİOĞLU Biyoloji Öğretmeni
Banu ÖZTUŞ AKDEMİR Biyoloji Öğretmeni
Şirin GÜLTEKİN Biyoloji Öğretmeni
Jıptun TOROSOĞLU Biyoloji Öğretmeni
Gülriz KOŞAR BAYRAM Biyoloji Öğretmeni
Güneş TEKİNER Fen Bilimleri Öğretmeni
Sıdıka AVCI Fen Bilimleri Öğretmeni
Betül ALKAN Fen Bilimleri Öğretmeni
Ümit ACAR Fen Bilimleri Öğretmeni
Murat ATEŞ Fen Bilimleri Öğretmeni
Fatma Buket TATLI Fen Bilimleri Öğretmeni
Seçil KARAMAN Fen Bilimleri Öğretmeni
Ezgi KOÇAK Fen Bilimleri Öğretmeni
Damla ÖZTÜRK Laboratuvar Öğretmeni
Muharrem SOYDAN Tarih Öğretmeni
Kıran ÖLMEZ Tarih Öğretmeni
Salih TÜRK Tarih Öğretmeni
Meltem DEMİR Tarih Öğretmeni
Ebru ÖZSÜMBÜL Coğrafya Öğretmeni
Gülizar YORULMAZ Coğrafya Öğretmeni
Özlem ÖZER TOKAY Coğrafya Öğretmeni
Duygu KARSLI Felsefe Öğretmeni
Fatma BUDAK Felsefe Öğretmeni
Cemal ÖZEL Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Nesullah ÖZÜN Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Esra İŞCAN Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Nermin SÜER Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Çağla AKGÜNDÜZ Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Sinem ÇAVUŞOĞLU Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Servet KILIÇ Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Özlem PERÇİN Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Çiğdem ASATEKİN İngilizce Öğretmeni
Aysu ŞEN İngilizce Öğretmeni
Gizem DUYAR İngilizce Öğretmeni
Sevim Burçak ARAY İngilizce Öğretmeni
Mahmut VARDAR İngilizce Öğretmeni
Rose DOMINIQUE ÇELİK İngilizce Öğretmeni
Gülşahnaz AKTÜRK İngilizce Öğretmeni
Ayça KARAHAN İngilizce Öğretmeni
Melisa KÖSEOĞLU İngilizce Öğretmeni
Serpil SAĞIZ İngilizce Öğretmeni
Dilek Asena BALEKOĞLU İngilizce Öğretmeni
İrem BÜYÜK İngilizce Öğretmeni
Melike ELBAY İngilizce Öğretmeni
Büşra KARAYEL İngilizce Öğretmeni
Berfin SAYI İngilizce Öğretmeni
Yasemin KORKMAZ İngilizce Öğretmeni
Ece ÖZTÜRK COŞGUN İngilizce Öğretmeni
Didem AKDOĞAN İngilizce Öğretmeni
Miraç SOYLU İngilizce Öğretmeni
Seral KOCA İngilizce Öğretmeni
Fatma İrem BİLİKÖZEN İngilizce Öğretmeni
Sureaksha SOOBARAN İngilizce Öğretmeni
Ghazaleh RAFİZADEH FARAHANI İngilizce Öğretmeni
Yeşim ÖZ İngilizce Öğretmeni
Ayşenur DİLSİZ İngilizce Öğretmeni
Tülin AKMAN İngilizce Öğretmeni
Sabriye Begüm AKAY İngilizce Öğretmeni
Gizem ÖĞDEM İngilizce Öğretmeni
Feyza DURAN İngilizce Öğretmeni
Barış SABUNCULAR İngilizce Öğretmeni
Nurşen ALPASLAN YARDIMCI İngilizce Öğretmeni
Ray TEKKALAN İngilizce Öğretmeni
Stanley JEANNOT İngilizce Öğretmeni
Deniz TUZLA BİÇEN İngilizce Öğretmeni
Anıl KAYA İngilizce Öğretmeni
Seda TOPRAK İngilizce Öğretmeni
Esra SARIBAŞ İngilizce Öğretmeni
James HUME İngilizce Öğretmeni
Kian MASOUDTAMAR İngilizce Öğretmeni
Rossanna CABALLERO GALVAN İspanyolca Öğretmeni
Maria Alejandra MENESES DELGADO İspanyolca Öğretmeni
Yasemin AYDOĞAN İspanyolca Öğretmeni
Tuba KORKMAZ Almanca Öğretmeni
Esra POLAT Almanca Öğretmeni
Semra BEŞİR Almanca Öğretmeni
Hülda HAZNEDAR Fransızca Öğretmeni
Ali ÖZDEMİR Müzik Öğretmeni
Hande KODAMANOĞLU Müzik Öğretmeni
Onur MERMER Müzik Öğretmeni
Çağrı KODAMANOĞLU Müzik Öğretmeni
Nida ENGİ Görsel Sanatlar Öğretmeni
Gamze AKGENÇ Görsel Sanatlar Öğretmeni
Mehtap DEMİRDÖVEN Görsel Sanatlar Öğretmeni
Sevda KALEM Beden Eğitimi Öğretmeni
Gülşah ATMACA Beden Eğitimi Öğretmeni
Adem  GEGİÇ Beden Eğitimi Öğretmeni
Tuğba AKYILDIZ Beden Eğitimi Öğretmeni
Talha ALAN Beden Eğitimi Öğretmeni
Ufuk BAŞKUT Beden Eğitimi Öğretmeni
Doğan Can ÖZCAN Beden Eğitimi Öğretmeni
Aylin SEVER Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Mustafa AKTAŞ Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Sezgin KAYA Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Tuncay PEKCAN Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Mine TREN Satranç Öğretmeni
Burçak YAVUZ Halk Oyunları Öğretmeni
İsmail Kadir ÖZKURTLAR Halk Oyunları Öğretmeni
Atatürk Köşesi

Ansolon