Veli Görüşme Saatleri

2019 – 2020 Eğitim Öğretim Yılı Lise Veli Görüşme Saatleri

ÖĞRETMENİN ADI SOYADI DERSİN ADI GÖRÜŞME GÜNÜ GÖRÜŞME SAATİ
AHMET ATEŞLER MATEMATİK SALI
PERŞEMBE
9.20-10.00
11.00-11.40
CEM GÜRSES MATEMATİK PAZARTESİ
ÇARŞAMBA
9.20-10.00
11.00-11.40
ERDEM DÖNMEZÇELİK MATEMATİK SALI
CUMA
9.20-10.00
11.00-11.40
İBRAHİM HALİL FİDAN MATEMATİK SALI
CUMA
13.55-14.30
11.00-11.40
MUAMMER YILDIZ MATEMATİK SALI
CUMA
9.20-10.00
10.10-10.50
SERKAN TAZEGÜL MATEMATİK PAZARTESİ
PERŞEMBE
11.00-11.40
14.40-15.15
NUR YANTIRA TÜRKÇE PAZARTESİ
PERŞEMBE
10.10-10.50
13.10-13.50
KÜBRA KELEŞ KÜÇÜK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI PAZARTESİ
PERŞEMBE
13.10-13.50
9.20-10.00
OYA ŞEN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÇARŞAMBA
PERŞEMBE
10.10-10.50
8.30-9.10
YILMAZ YALAP TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SALI
ÇARŞAMBA
13.55-14.30
8.30-9.10
DİDEM BABALIK KİMYA PAZARTESİ
PERŞEMBE
11.00-11.40
9.20-10.00
FATİH TOTİK KİMYA PAZARTESİ
SALI
14.40-15.15
11.00-11.40
NİHAL KALENDEROĞLU KİMYA PAZARTESİ
PERŞEMBE
13.55-14.30
9.20-10.00
EREN BÜKTEL FİZİK PAZARTESİ
CUMA
11.00-11.40
9.20-10.00
F. SANEM BATMAZ PAŞALI FİZİK ÇARŞAMBA
PERŞEMBE
14.40-15.15
14.40-15.15
TACETTİN ÇOKGÜLER FİZİK PAZARTESİ
PERŞEMBE
13.10.-13.50
9.20-10.00
ENGİN TAYLAN COĞRAFYA ÇARŞAMBA
CUMA
10.10-10.50
13.10-13.50
BANU AKDEMİR BİYOLOJİ PAZARTESİ
ÇARŞAMBA
8.30-9.10
11.00-11.40
MELİS SAATÇİOĞLU BİYOLOJİ PAZARTESİ
ÇARŞAMBA
9.20-10.10
13.10-13.50
RANA DÖRTKARDEŞ BİYOLOJİ PAZARTESİ
ÇARŞAMBA
11.00-11.40
13.55-14.30
ERHAN YILDIRIM TARİH ÇARŞAMBA
CUMA
11.00-11.40
13.55-14.30
MEDİHA ŞAHİN FELSEFE PAZARTESİ
ÇARŞAMBA
11.50-12.30
13.10-13.50
MESUT TOSUN DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ SALI 13.10-13.50
ANIL KAYA İNGİLİZCE SALI
PERŞEMBE
13.55-14.30
9.20-10.00
DIANA MECHETTI IRMAK İNGİLİZCE PAZARTESİ
SALI
13.55-14.30
12.20-13.00
DUNCAN BRYCE İNGİLİZCE PERŞEMBE
CUMA
11.00-11.40
9.20-10.00
EMİNE TUBA TUNÇAY İNGİLİZCE PAZARTESİ
ÇARŞAMBA
13.10-13.50
9.20-10.00
HAŞMETTİN AYTIN İNGİLİZCE PERŞEMBE
CUMA
11.00-11.40
10.10-10.50
JAMES HUME İNGİLİZCE PAZARTESİ
CUMA
11.50-12.30
13.10-13.50
MÜNEVVER ERDEM İNGİLİZCE PAZARTESİ
ÇARŞAMBA
11.50-12.30
9.20-10.00
NEVRA YELERİ İNGİLİZCE SALI
PERŞEMBE
11.00-11.40
10.10-10.50
NİLÜFER BOLAT İNGİLİZCE ÇARŞAMBA
CUMA
11.50-12.30
8.30-9.10
YELİZ TUNALI İNGİLİZCE PAZARTESİ
CUMA
13.55-14.30
11.00-11.40
SÜHEYLA KARASLAN İSPANYOLCA PAZARTESİ
PERŞEMBE
10.00-10.50
11.00-11.40
BERRİN ELDEŞ ALMANCA ÇARŞAMBA
PERŞEMBE
10.10-10.50
10.10-10.50
TİMUÇİN HEPDARCAN ALMANCA PERŞEMBE
CUMA
10.10-10.50
10.10-10.50
ALİ ÖZDEMİR MÜZİK PAZARTESİ
PERŞEMBE
8.30-9.10
8.30-9.10
ONUR MERMER MÜZİK PAZARTESİ
SALI
12.20-13.00
8.30-9.10
TUĞBA SAYIN YALÇIN GÖRSEL SANATLAR PAZARTESİ
ÇARŞAMBA
8.30-9.10
11.50-12.30
DOĞANCAN ÖZCAN BEDEN EĞİTİMİ PAZARTESİ
SALI
13.00-13.50
11.00-11.40
M. LEVENT ARAT BEDEN EĞİTİMİ PAZARTESİ
CUMA
13.10-13.50
10.10-10.50
ONUR AVCI BEDEN EĞİTİMİ PAZARTESİ
SALI
12.20-13.00
11.00-11.40
TUNCAY PEKCAN TEDTECH SALI
PERŞEMBE
9.20-10.00
14.40-15.15

Ansolon